• Biegi przełajowe

     • Dnia 27 września 2023r, na Górkach Szymona w Zalesiu Górnym odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało piętnaście osób. Czwórka, awansowała do kolejnego szczebla: K. Błachnio, W. Kołodziej, B. Rokita i P. Gryczka. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów na zawodach miedzypowiatowych

     • Wizyta ambasadora Olimpiady "Zwolnieni z teorii"

     • W dniu 19.09. odwiedził naszą szkołę Kacper wielokrotny zdobywca "Złotego Wilka" prestiżowej nagrody Olimpiady "Zwolnieni z teorii". Kacper opowiedział nie tylko o Olimpiadzie, ale także o zrealizowanych swoich projektach społecznych, za które zdobył najwyższe trofea.

      W ramach Olimpiady uczniowie zakładają i realizują własne projekty społeczne przy wsparciu platformy zwolnienizteorii.pl.

      Za zrealizowany w praktyce projekt uczestnicy uzyskują międzynarodowe certyfikaty biznesowe, sygnowane m.in. przez Project Management Institute ATP. Osoby zainteresowane realizacją własnych projektów społecznych proszę o kontakt z dr Agnieszką Chabowską-Litka - certyfikowanym nauczycielem "Zwolnionych z teorii", która udzieli nie tylko wszystkich niezbędnych informacji, ale także pomoże na każdym etapie realizacji projektu.

     • Mistrzostwa Gminne w Indywidualnych Biegach Przełajowych

     • W dniu 25 września 2023 r. na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii odbyly się Mistrzostwa Gminne w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 16 zawodników i zawodniczek. Wszyscy przeszli do kolejnego etapu, czyli zawodów powiatowych. Gratulujemy! Szczególne uznanie dla zawodników, którzy zajęli najwyższe lokaty: Paweł Gryczka - I miejsce, Bartosz Rokita - ll miejsce, Jakub Jastrzębski - lll miejsce, Klaudia Błachnio - Il miejsce. Teraz trzymamy kciuki za kolejne starty.

     • Zawody gminne w piłkę nożną

     • Dnia 21.09.2023r, odbyły się Mistrzostwa Gminne w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców.

      W zawodach uczestniczyły cztery szkoły średnie:

      1. LO Sajny

      2. ZS Konstancin Jeziorna

      3. ZSZ Budowlanych

      4. ZS nr. 1

      Drużyna dziewcząt awansowała do Mistrzostw Powiatu z I miejsca, chłopcom pomimo starań nie udało się wyjść z grupy.

      Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i zaciętą walkę na boisku.

      Trzymamy kciuki za jutrzejsze finały powiatowe

     • Zakończyła się rekrutacja do projektu „Budowanie na podstawie europejskiej praktyki zawodowej”

     • Zakończyła się rekrutacja do realizowanego przez naszą szkołę projektu „Budowanie na podstawie europejskiej praktyki zawodowej” o numerze 2022-1-PL01-KA122-VET-000070338. Przedsięwzięcie jest realizowane na zasadach Programu Erasmus+, w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, w ramach którego 30 uczniów naszej placówki wyruszy i odbędzie swój staż zagraniczny w Grecji, jesienią 2023 roku.

      W ramach projektu wsparciem zostanie objętych 30 uczniów klas 2-5, uczących się
      w zawodach technik budownictwa, technik ekonomista oraz fryzjer, którzy zostali wybrani wg określonych kryteriów rekrutacyjnych, pozwalających na zapewnienie wszystkim uczniom zainteresowanym uczestnictwem równych szans udziału w projekcie. Wyboru uczestników dokonała Komisja Rekrutacyjna, w skład której weszli przedstawiciele szkoły.

      Podstawą kwalifikowania osób do udziału w projekcie i realizacji praktyk zagranicznych w ramach projektu było spełnienie takich warunków jak: Przynależności do grupy określonej grupy docelowej, opisanej w Regulaminie Rekrutacji, złożenie poprawnie wypełnionego formularza, uzyskanie wystarczającej liczby punktów w procesie rekrutacyjnym. Planowana realizacja projektu to przełom października i listopada 2023 roku.

      Lista rankingowa projektu dostępna jest w sekretariacie szkoły.

     • Zebranie z Rodzicami

     • Zapraszamy na zebranie z rodzicami uczniów klas I i maturalnych

      19.09.2023 gpdz: 17.00

      Zebranie z rodzicami klas pozostałych 21.09.2023 godz: 17.00

     • Pałac Bielińskich w Otwocku Wielkim

     • W dniu 13.09 uczniowie klasy 1 TEL, wspólnie z kolegami z klas starszych technikum  ekonomicznego w ramach integracji odwiedzili Pałac Bielińskich w Otwocku Wielkim. Uczniowie mieli okazję nie tylko lepiej się poznać, ale także przy okazji zwiedzania obiektu usłyszeli historię Pałacu i Patrona Szkoły Marszałka F. Bielińskiego.

     • Ubezpieczenie NWW na rok szkolny 2023/2024

     •  

      Szanowni Państwo,

      Przekazujemy ofertę dobrowolnego ubezpieczenia NNW uczniów rekomendowanego przez Radę Rodziców naszej szkoły.

      Ubezpieczenie działa od 01.09.2023 do 31.08.2024.

      Zakup online do max 31.10.2023

      https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline

      KOD DO OFERTY: etvxe

      Ochrona udzielana jest całodobowo, w szkole, jak i poza nią (w życiu prywatnym), w drodze do i ze szkoły, w domu, podczas praktyk zawodowych, treningów, obozów, wyjazdów, również podczas ferii i wakacji.

      Amatorskie i wyczynowe uprawianie sportu w zakresie.

      Możliwość ubezpieczenia również rodzeństwa spoza szkoły uczącego się i do 26rż.

       

      OWU_EDU_PLUS_2023_final_(2).pdf

     • Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

     • 4 września będzie ważną datą dla wszystkich uczniów, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli naukę w naszej szkole. Witamy wszystkich nowych uczniów ale nie zapominamy o uczniach klas 2, 3, 4 i 5 dla których to kolejny miejmy nadzieję obfitujący w ciekawe doświadczenia rok szkolny.

     • Zmiana terminu egzaminów poprawkowych

     • Uwaga uczniowie klas 1 i 2!!!

      Nastąpiła zmiana terminu egzaminów poprawkowych z matematyki, rysunku technicznego budowlanego oraz rysunku i dokumentacji budowlanej.

      Pozostałe egzaminy pozostają bez zmian.

      Prosimy dokładnie zapoznać się ze zmianami.

 • Galeria zdjęć

   brak danych