• Obóz szkoleniowy naszych kadetów

     • Kolejny obóz w CSKM Nowa Sarzyna i kolejne szkolenia naszych kadetów! Zielona i czarna taktyka zmęczyły naszą młodzież ale pozwoliły zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia.

     • Opłaty za obiady

     • Zapisy na obiady zawsze do 10 dnia każdego miesiąca. 

      W pażdzierniku zapisy od 29.09.2022 do 10.10.2022 u Pani Intendentki w celu odebrania abonamentu.

      Wpłaty za obiady 8zł prosimy dokonywac na konto

     • Projekt edukacyjny „Lekcje z ZUS”

     • W dniu 19.09.2022 uczniowie technikum ekonomicznego brali udział w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS”. Projekt jest skierowany jest do szkół ponadpodstawowych i ma informować młodzież o zasadach działania systemu ubezpieczeń społecznych, dzięki czemu młodzi ludzie będą bardziej świadomymi pracownikami lub przedsiębiorcami.

      „Lekcje z ZUS” kształtują świadomość młodzieży, uczą przy tym by być wzajemnie odpowiedzialnym wobec osób, które przynależą do innych pokoleń (zasady solidaryzmu społecznego), a ponadto dają praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom.

      Projekt objął honorowym patronatem Minister Edukacji i Nauki oraz Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

     • KONKURS PLAKATU TURYSTYCZNEGO - EDJ 2022

     •  

      Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych obchodzonego corocznie 26 września, Zespół Nauczycieli Języków Obcych zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w Konkursie Plakatu Turystycznego.

      Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać samodzielnie plakat przedstawiający wybrane miasto lub region w Europie, które odwiedzili lub chcieliby odwiedzić. Praca powinna zawierać nie tylko zdjęcia lub obrazy kojarzące się z tym miejscem, ale przede wszystkim jego opis w języku angielskim lub niemieckim.

      Opis ma zawierać:

      1. Podstawowe informacje geograficzne dotyczące wybranego miasta lub regionu.

      2. Własne wrażenia z pobytu, informacje o ciekawych wydarzeniach i miejscach w odwiedzonych lokalizacjach. Ewentualnie - w przypadku opisu celu wymarzonego wyjazdu - opis zamierzeń i oczekiwań odnośnie podróży oraz pobytu w wybranym mieście lub regionie.

      Prace wykonane dowolną techniką na papierze w rozmiarze co najmniej A3, należy dostarczyć w dniach 26-27 września 2022 do nauczyciela języka obcego w swojej grupie lub klasie.

      Plakaty będą oceniane przez nauczycieli językowców w ramach przynależnych im grup pod kątem pomysłowości, estetyki, treści, spójności, poprawności i zakresu użytych środków językowych. Najlepsze prace zostaną nagrodzone ocenami odpowiednio z języka angielskiego lub niemieckiego, a także wystawione na tablicach w klasach lub na korytarzach.

       

                                                                                                                Dominik Krywiński

     • Odznaka jakości za projekt eTwinning.

     • Oto ona- nowiutka, świeżutka odznaka jakości za projekt edukacyjny z języka niemieckiego eTwinning „Die schönste Zeit des Jahres”.  Gratuluję Wam, kochani Uczniowie, bo to Wasz sukces! W pełni wypracowany systematyczną pracą. Jestem z Was dumna!

      Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w nowym projekcie w r. szk. 2022/2023. Szczegóły już niebawem.

      Joanna Matysiak

     • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

     • Pewnie nie wszyscy z Was czekali na ten dzień z utęsknieniem Ale cóż, kiedyś trzeba wrócić do rzeczywistości. A ta nasza, szkolna, prezentuje się w tym roku całkiem okazale (nowa hala, warsztaty, łącznik). Ale nie tylko „mury” są nowe. Przybyły również nowe kierunki oraz… NOWI UCZNIOWIE! Wszystkich serdecznie witamy i trzymamy za Was kciuki.

      W dzisiejszej uroczystości uczestniczył Starosta Piaseczyński Ksawery Gut (absolwent Budowlanki), który wyznał, że z perspektywy czasu okres spędzony w naszej szkole zalicza do najszczęśliwszych lat w swoim życiu. Mamy nadzieję, że Wy również za 20 lat będziecie mieć podobną refleksję

  • Galeria zdjęć

    brak danych