• UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT !!!

• W związku z remontem administracji w naszej szkole w okresie wakacyjnym uległ zmianie kontakt telefoniczny.

Kontakt z sekretariatem w godzinach pracy pod numerem:

Pozostałe kanały kontaktowe pozostają bez zmian.

• Zakończenie roku szkolnego

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w dn. 24.06.2022 r. (piątek) w dwóch turach:

- godz.9.00 - klasy LO

- godz. 10.30 - klasy Technikum i Szkoły Branżowej I stopnia

Zapraszamy i prosimy (ze względów organizacyjnych) o przybycie do szkoły pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości.

• Oferta edukacyjna 2022-2023 !

• Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Za dwa tygodnie rozpoczniemy wakacje!!!

Poniżej przedstawiamy wszystkie zawody, które dla Was przygotowaliśmy na nowy rok szkolny 2022/2023.

• I Bieg Królowej Bony

• Wczoraj 18 czerwca br. odbył się I Bieg Królowej Bony - szlakiem Książąt Mazowieckich. Zawodnicy musieli pokonać 10 kilometrową, niełatwą trasę z Góry Kalwarii na zamek w  Czersku. Naszą szkołę w imprezie sportowej reprezentowali wolontariusze z klas mundurowych, zawodnicy jak i kibice. Wszystkim dziękujemy za poświęcony czas, wysiłek i sportowe emocje!

• SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY 2021/2022

• W dniu 9 czerwca 2022 roku w bibliotece szkolnej odbył się kolejny

Szkolny Turniej Szachowy.

W miłej atmosferze rywalizowali ze sobą uczniowie liceum, technikum oraz szkoły branżowej.

Tym razem, KACPER SZCZEPEK z klasy 3 GBE

pokonał wszystkich rywali i zajął pierwsze miejsce.

Na drugim miejscu uplasował się Adrian Gruszczyński uczeń klasy II LOP

Trzecie miejsce zajął Marcin Zakrzewski z klasy I BEL,

a czawrte  miejsce (również punktowane) zajęła Julianna Balcerzak z klasy 3PP1.

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE TURNIEJE.

• Wyjazd kadetów do Lubania

• W dniach 30 maja do 3 czerwca kadeci klas 2 LOg, 3PS1 oraz 3 PS2 uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć jak wygląda taki ośrodek szkoleniowy, jak mieszkają nowo przyjęci funkcjonariusze SG oraz wiele więcej. Mieliśmy też okazję zwiedzić wiele miejsc oraz zabytków, a także poznać ich historię. Więcej zdjęć  z naszego wyjazdu można zobaczyć we wcześniejszych postach zamieszczonych na fanpage naszej szkoły na facebooku.