• 3 Bieg Stefana.

• Jest to biegowa forma upamiętnienia założyciela miasta Góra Kalwaria biskupa Stefana Wierzbowskiego.

100 Biegaczy w eskorcie motocyklistów pokonało prawie 5 kilometrową trasę ulicami Góry Kalwarii.

Oczywiście nie mogło zabraknąć tam reprezentacji naszej kochanej "Budowlanki". Nauczyciele (nie tylko WF) ale i uczniowie stanęli na wysokości zadania i pokazali siłę i charakter.

• Schronisko "Na Paluchu"

• W imieniu Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie pragniemy przekazać otrzymane podziękowania za przekazane koce, ręczniki, legowiska i inne bardzo potrzebne akcesoria dla psów i kotów.

Jednocześnie informujemy, że przy schronisku działa fundacja, można przez cały rok wspierać bezdomne zwierzęta nie tylko poprzez dary, ale również pracując ze zwierzakami w ramach wolontariatu.

Organizatorzy: Samorząd Szkolny, klasa II LO h wraz z opiekunami

• ul. Budowlanych 14 05-530 Góra Kalwaria Poland