• Uwaga kandydaci !

• Rekrutacja uzupełniająca do naszych szkół odbywa się tradycyjnie papierowo natomiast do szkół prowadzonych przez Miasto Stołeczne Warszawę odbywa się w systemie elektronicznym.

W związku z tym kandydaci, którzy będą chcieli wziąć udział w rekrutacji do szkół warszawskich, logują się na swoje dotychczasowe konta, wypełniają wniosek (widząc szkoły warszawskie) i składają do szkoły I wyboru. Jeżeli kandydat chciałby również przystąpić do rekrutacji do szkół prowadzonych przez Powiat Piaseczyński musi złożyć wniosek w formie papierowej w wybranej szkole, która dysponuje wolnymi miejscami.

Z wakacyjnym pozdrowieniem.

• Program Dobry Start

• Zmiany w obsłudze i wypłacie świadczeń z Programu Dobry Start (tzw. 300+).

Od 1 lipca 2021 r. obsługą tych wniosków zajmuje się Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

• REKRUTACJA 2021/2022

W dniach od 23 do 30 lipca (do godziny 15.00) - potwierdzenie woli nauki.

Kandydaci zakwalifikowani do Zespołu Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego składają:

• oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,

• oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty,

• zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do pojęcia nauki w technikum (ekonomicznym, budowlanym) oraz w szkole branżowej (fryzjer, elektromechanik, klasa wielozawodowa),

• podpisaną umowę z pracodawcą lub oświadczenie pracodawcy o gotowości podpisania umowy dotyczącej nauki zawodu (kandydaci do klasy wielozawodowej)

• 2 zdjęcia (podpisane na odwrocie imieniem, nazwiskiem oraz klasą, do której kandydat został zakwalifikowany),

• kartę zdrowia (jeśli kandydat taką posiada).

Komisja rekrutacyjna pracuje w godz. 8.00-15.00

OGŁOSZENIE LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH - 2 sierpnia.