• OFERTA 2021/2022

• Technikum Ekonomiczne

• Edukacja zawodowa ma na celu przygotowanie ucznia do wykonywania następujących zadań:

prowadzenie własnej działalności gospodarczej  (planowanie i organizowanie), prowadzenie spraw finansowych, kadrowo-płacowych, wykonywanie analiz, sporządzanie biznes planu, sprawozdań z działalności przedsiębiorstw,

• Technikum Budownictwa
          i Architektury

• Szkoła prowadzi zajęcia edukacyjne z zakresu kształcenia ogólnego  oraz zawodowego w zawodzie technik budownictwa.

Przygotowuje uczniów do podejmowania  i prowadzenia  działalności gospodarczej, przede wszystkim w branży budowlanej oraz studiów m.in. na wydziale architektury

• Szkoła branżowa I stopnia
          klasa wielozawodowa

• Zaletą systemu kształcenia w klasach wielozawodowych jest nauka zawodu w rzeczywistych warunkach pracy oraz nawiązanie współpracy z potencjalnym pracodawcą.

Uczniowie uczą się wybranego zawodu

Zdobywanie umiejętności w takich zawodach jak:

ślusarz, stolarz, cieśla, elektryk, murarz-tynkarz, monter stolarki budowlanej, kamieniarz, tapicer, dekarz i inne.

• Liceum Ogólnokształcące
          ochrona granicy państwowej

• W wyniku podejmowanych działań edukacyjno - wychowawczych, absolwent szkoły, otrzyma przygotowanie teoretyczno- praktyczne, które jest przydatne w każdym rodzaju służb mundurowych.

Zdobyta wiedza i umiejętności ułatwiają absolwentom przygotowanie się do egzaminów decydujących o przyjęciu do służby w Straży Granicznej, Siłach Zbrojnych RP, Policji, Służbie Ochrony Państwa i innych instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

• ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ
          Z NASZĄ OFERTĄ EDUKACYJNĄ
        • Liceum Ogólnokształcące
          służba policyjna

• Szkoła prowadzi zajęcia edukacyjne z zakresu kształcenia ogólnego oraz kształcenia specjalistycznego z zakresu służby policyjnej.

Szkołę tę powinni wybrać uczniowie, którzy:

interesują się pracą w Policji, zdobyciem wiedzy o jej organizacji i funkcjonowaniu,

planują swoją przyszłość zawodową w  innych służbach mundurowych lub w zawodach związanych z ochroną osób i mienia.