• PLAN LEKCJI LICEUM DLA DOROSŁYCH SEMESTR III

        • I ZJAZD

           

          SOBOTA 10. 09

          1.

          8:00 – 9:30

          matematyka

          2.

          matematyka

          3.

          9:40 – 11:10

          matematyka

          4.

          matematyka

          5.

          11:20 – 12:50

          matematyka

          6.

          matematyka

           

           

          NIEDZIELA 11.09

          1.

          8:00 – 9:30

          j. polski

          2.

          j. polski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. polski

          4.

          j. polski

          5.

          11:20 – 12:50

          historia

          6.

          historia

          7.

          13:00 – 14:30

          historia

          8.

          historia

           

           

           

          II ZJAZD

           

          SOBOTA 24.09

          1.

          8:00 – 9:30

          j. angielski

          2.

          j. angielski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. angielski

          4.

          j. angielski

          5.

          11:15 – 12:00

          j. angielski

          6.

          12:10 – 13:40

          geografia

          7.

          geografia

          8.

          13:50 -15:20

          geografia

          9.

          geografia

           

           

          NIEDZIELA 25.09

          1.

          8:00 – 9:30

          j. polski

          2.

          j. polski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. polski

          4.

          j. polski

          5.

          11:20 – 12:50

          biologia

          6.

          biologia

          7.

          13:00 – 14:30

          chemia

          8.

          chemia

           

           

           

          III ZJAZD

           

          SOBOTA 01. 10

          1.

          8:00 – 9:30

          j. angielski

          2.

          j. angielski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. angielski

          4.

          j. angielski

          5.

          11:15 – 12:00

          j. angielski

          6.

          12:10 – 13:40

          matematyka

          7.

          matematyka

          8.

          13:50 -15:20

          matematyka

          9.

          matematyka

           

           

          NIEDZIELA 02.10

          1.

          8:00 – 9:30

          j. angielski

          2.

          j. angielski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. angielski

          4.

          j. angielski

          5.

          11:15 – 12:00

          j. angielski

          6.

          12:10 – 13:40

          j. polski

          7.

          j. polski

          8.

          13:50 -15:20

          j. polski

          9.

          j. polski

           

           

           

          IV ZJAZD

           

          SOBOTA 08.10

          1.

          8:00 – 9:30

          matematyka

          2.

          matematyka

          3.

          9:40 – 11:10

          matematyka

          4.

          matematyka

          5.

          11:20 – 12:50

          j. polski

          6.

          j. polski

          7.

          13:00 – 14:30

          j. polski

          8.

          j. polski

           

           

          NIEDZIELA 09.10

          1.

          8:00 – 9:30

          historia

          2.

          historia

          3.

          9:40 – 11:10

          historia

          4.

          historia

          5.

          11:20 – 12:50

          fizyka

          6.

          fizyka

          7.

          12:55 – 13:40

          fizyka

          8.

          13:50 – 15:20

          matematyka

          9.

          matematyka

           

           

           

          V ZJAZD

           

          SOBOTA 22. 10

          1.

          8:00 – 9:30

          geografia

          2.

          geografia

          3.

          9:40 – 11:10

          geografia

          4.

          geografia

          5.

          11:20 – 12:50

          matematyka

          6.

          matematyka

          7.

          13:00 – 14:30

          matematyka

          8.

          matematyka

          9.

          14:35 – 15:20

          matematyka

           

           

          NIEDZIELA 23. 10

          1.

          8:00 – 9:30

          j. polski

          2.

          j. polski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. polski

          4.

          j. polski

          5.

          11:20 – 12:50

          biologia

          6.

          biologia

          7.

          13:00 – 14:30

          chemia

          8.

          chemia

           

           

           

           

          VI ZJAZD

           

          SOBOTA 05.11

          1.

          8:00 – 9:30

          j. angielski

          2.

          j. angielski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. angielski

          4.

          j. angielski

          5.

          11:15 – 12:00

          j. angielski

          6.

          12:10 – 13:40

          matematyka

          7.

          matematyka

          8.

          13:50 -15:20

          matematyka

          9.

          matematyka

           

           

          NIEDZIELA 06. 11

          1.

          8:00 – 9:30

          j. angielski

          2.

          j. angielski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. angielski

          4.

          j. angielski

          5.

          11:15 – 12:00

          j. angielski

          6.

          12:10 – 13:40

          fizyka

          7.

          fizyka

          8.

          13:45 -14:30

          fizyka

           

           

           

           

          VII ZJAZD

           

          SOBOTA 19. 11

          1.

          8:00 – 9:30

          j. angielski

          2.

          j. angielski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. angielski

          4.

          j. angielski

          5.

          11:15 – 12:00

          j. angielski

          6.

          12:10 – 13:40

          biologia

          7.

          biologia

          8.

          13:50 -15:20

          chemia

          9.

          chemia

           

           

          NIEDZIELA 20. 11

          1.

          8:00 – 9:30

          j. angielski

          2.

          j. angielski

          3.

          9:40 – 11:10

          matematyka

          4.

          matematyka

          5.

          11:20 – 12:50

          matematyka

          6.

          matematyka

          7.

          12:55 -13:40

          matematyka

          8.

          13:50 – 15:20

          fizyka

          9.

          fizyka

           

           

          VIII ZJAZD

           

          SOBOTA 03.12

          1.

          8:00 – 9:30

          j. polski

          2.

          j. polski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. polski

          4.

          j. polski

          5.

          11:15 – 12:00

          j. polski

          6.

          12:10 – 13:40

          historia

          7.

          historia

          8.

          13:50 -15:20

          historia

          9.

          historia

           

           

          NIEDZIELA 04.12

          1.

          8:00 – 9:30

          j. polski

          2.

          j. polski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. polski

          4.

          j. polski

          5.

          11:20 – 12:50

          biologia

          6.

          biologia

          7.

          13:00 – 14:30

          chemia

          8.

          chemia

           

           

           

          XI ZJAZD

           

          SOBOTA 10. 12

          1.

          8:00 – 9:30

          j. polski

          2.

          j. polski

          3.

          9:40 – 11:10

          j. polski

          4.

          j. polski

          5.

          11:15 – 12:00

          j. polski

          6.

          12:10 – 13:40

          matematyka

          7.

          matematyka

          8.

          13:50 -15:20

          matematyka

          9.

          matematyka

           

           

          NIEDZIELA 11.12

          1.

          8:00 – 9:30

          historia

          2.

          historia

          3.

          9:40 – 11:10

          historia

          4.

          historia

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Zawodowych im.Marszałka Franciszka Bielińskiego
      • sekretariat@zsz-gk.pl
      • informatyk@zsz-gk.pl
      • tel. (022) 727-32-36, 727-32-39 tel./fax (022) 727-32-74 Internat tel. +48 510 072 677
      • ul. Budowlanych 14 05-530 Góra Kalwaria Poland
      • sekretariat@zsz-gk.pl
      • informatyk@zsz-gk.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych