• Wyniki zawodów 2010/11

        •  

           

          XIII Mazowieckie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych  w Tenisa Stołowego 14.04.2011r.

                                  

          DZIEWCZĘTA

           

          1 miejsce – ZSB Góra Kalwaria

          (Stawikowska Marta, Stawikowska Aneta, Rucka Monika)

          2 miejsce – ZSKUR Piaseczno

          3 miejsce – LO Piaseczno

          4 miejsce – LO Góra Kalwaria

          ZSB – ZSKUR  3:0

          LO GK – LO Pno  1:3

           

           

           

          Chłopcy

           

          1 miejsce – LO Piaseczno

          2 miejsce – ZSB Góra Kalwaria

          (Pukacz Jarosław , Olszewski Adrian, Królak Sebastian)

          3 miejsce – ZS Zalesie Dolne

          4 miejsce – ZSG Góra Kalwaria

           

          ZSB – LO Pno 2:3

          ZSG – ZS 1:3


          Piłka Ręczna – dziewczęta  12.04.2011r. 

                                     w Piasecznie

           

          1 miejsce – LO Piaseczno

          2 miejsce – ZSB Góra Kalwaria

          3 miejsce – ZS Zalesie Dolne

          4 miejsce – LO Góra Kalwaria

           

          ZSB – LO Piaseczno 6:18

          LO GK –   3 : 9  ZS Zalesie Dolne

           

          Skład ZSB: Pielak Martyna, Stawikowska Marta, Stawikowska Aneta, Rucka Monika, Maćkowska Monika, Górniak Emila, Drygaś Justyna, Orłowska Karolina, Szymańska Karolina, Cichecka Anna, Obuchowicz Małgorzata, Czapnik Iza


          Piłka Ręczna – chłopcy  24.03.2011r. 

                                     w Tarczynie

           

          1 miejsce – Tarczyn

          2 miejsce – LO Góra Kalwaria

          3 miejsce – Konstancin Jeziorna

          4 miejsce – ZSB Góra Kalwaria

          5 miejsce – ZSG Góra Kalwaria

           

          Tarczyn – ZSG  7:3

          LO GK – KJ  6:3

          Tarczyn – ZSB  8:6

          KJ – ZSG  7:7

          LO GK – ZSB  4:3

          Tarczyn – KJ  7:6

          LO GK – ZSG  13:6

          KJ – ZSB  5:3

          LO – Tarczyn  7:7

          ZSB – ZSG  10:5

          Skład ZSB: Baranowski Konrad, Kwiatkowski Mikołaj, Mrowiński Przemek, Kaczmarski Filip, Myszkowski Adam, Kapłon Kamil, Uśniacki Hubert, Osiecki Przemek, Królak Sebastian, Sztrubel Paweł, Jobda Jakub, Wojciechowski Patryk, Kosiarka Jakub


          Piłka Ręczna – dziewczęta  22.03.2011r. 

                                     w Tarczynie

           

          1 miejsce – ZSB Góra Kalwaria

          2 miejsce – LO Góra Kalwaria

          3 miejsce – Tarczyn

          4 miejsce – ZSG Góra Kalwaria

           

          LO – Tarczyn  10:7

          ZSB – ZSG  8:4

          Tarczyn – ZSB  6:6

          LO GK – ZSG  12:6

          Tarczyn – ZSG  8:3

          LO GK – ZSB  5:6

           

           

          Skład ZSB: Stawikowska Marta, Stawikowska Aneta, Rucka Monika, Maćkowska Monika, Górniak Emila, Drygaś Justyna, Orłowska Karolina, Szymańska Karolina, Cichecka Anna, Obuchowicz Małgorzata, Lasota Weronika, Czapnik Iza


          Tenis Stołowy – Mazowieckie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych  16.03.2011r.

                                    Dziewczęta

           

           

          1 miejsce – ZSB Góra Kalwaria

          2 miejsce – LO Góra Kalwaria

          3 miejsce – ZSG Góra Kalwaria

           

          ZSB – LO  3:2

          Stawikowska Marta – Mazurkiewicz Karolina 2:3

          Stawikowska Aneta – Więsik Natalia 3:1

          Stawikowska M, Stawikowska A : Mazurkiewicz K, Więsik N 3:1

          Stawikowska Aneta – Mazurkiewicz Karolina 0:3

          Stawikowska Marta – Więsik Natalia 3:0

           

          ZSB – ZSG  3:0

          Stawikowska M – Rafałowicz P 3:0

          Stawikowska A – Kijowska M  3:0

          Stawikowska M, Stawikowska A – Rafałowicz P, Kijowska M  3:0

           

          LO – ZSG  3:0

          Mazurkiewicz K – Rafałowicz P  3:0

          Więsik N – Kijowska 3:2

          Mazurkiewicz K, Więsik N – Rafałowicz P, Kijowska M  3:0


          Tenis Stołowy – Mazowieckie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych  16.03.2011r.

                                    Chłopcy

           

           

          1 miejsce – ZSB Góra Kalwaria

          2 miejsce – ZSG Góra Kalwaria

          3 miejsce – LO Góra Kalwaria

           

           

          ZSB – LO  3:0

          Pukacz Jarosław – Piecha Mateusz  3:0

          Olszewski Adrian – Szewczyk Michał  3:0

          Olszewski A, Królak Sebastian – Piecha M, Czernik Kamil 3:0

           

          ZSB – ZSG  3:0

          Królak Sebastian – Lewandowski Maciej  3:0

          Pukacz Jarosław – Maksimowicz Piotr  3:0

          Pukacz J, Olszewski A – Lewandowski M, Maksimowicz P  3:0

           

          ZSG  - LO  3:0

          Piecha Mateusz – Lewandowski Maciej  3:2

          Szewczyk Michał – Maksimowicz Piotr 3:2

          Piecha M, Czernik Kamil – Lewandowski M, Maksimowicz P  3:2


          PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW 7.03.2010r. w Piasecznie

          1 miejsce – LO Piaseczno
          2 miejsce – Tarczyn
          3 miejsce – ZS nr 1 Piaseczno
          4 miejsce – ZSZ Góra Kalwaria
          ZS nr 1 Piaseczno – ZSZ Góra Kalwaria 2:0  (25:21; 25:23)


          PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW 11.02.2010r. w Tarczynie

          1  miejsce – Tarczyn
          2 miejsce – ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH
          3 miejsce – LO Góra Kalwaria
          4 miejsce – Konstancin Jeziorna
          5 miejsce – ZSZ (Gastronomiczna)

          ZSZ  – Tarczyn  0:2 (19:25; 19:25)
          ZSG  – Konstancin Jeziorna 0:2  (22:25; 18:25)
          ZSZ  – Konstancin Jeziorna 2:1  (28:26; 19:25; 21:19)
          LO GK – Tarczyn 0:2 (18:25; 25:27)
          ZSG – LO GK  1:2  (28:26; 18:25; 15:17)
          Konstancin Jeziorna – Tarczyn 2:0  (25:19; 25:19)
          Konstancin Jeziorna – LO GK  0:2  (21:25; 23:25)
          ZSZ  – LO GK  2:0  (25:14; 25:23)
          ZSG  – Tarczyn  0:2 (22:25; 14:25)
          ZSZ – ZSG 2:0 (25:12; 25:21)


          PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT 7.02.2010r. w Piasecznie

          1 miejsce – ZSRCKU Piaseczno
          2 miejsce – ZSZ Góra Kalwaria
          3 miejsce – LO Piaseczno
          4 miejsce – Konstancin Jeziorna

          ZSRCKU Piaseczno – ZSZ Góra Kalwaria 2:0  (25:21; 25:23)
          LO Piaseczno – Konstancin Jeziorna  2:0 (25:18; 25:19)


          PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT 4.02.2010r. w Tarczynie

           1 miejsce – ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH
          2 miejsce – Konstancin Jeziorna
          3 miejsce – LO Góra Kalwaria
          4 miejsce – Tarczyn

           LO GK – Tarczyn 2:0 (25:20; 25:9)
          ZSZ  GK– Konstancin Jeziorna 2:1  (25:20; 20:25; 15:10)
          Konstancin Jeziorna – Tarczyn 2:0  (25:12; 25:10)
          ZSZ GK – LO GK  2:1  (20:25; 25:16; 15:12)
          Konstancin Jeziorna – LO GK  2:1  (23:25; 25:23; 15:8)
          ZSZ GK – Tarczyn 2:0 (25:13; 25:21)

           


           

          MISTRZOSTWA SZKOŁY w PIŁKĘ SIATKOWĄ - 27. 01. 2011 r.

          DZIEWCZĘTA
          1 miejsce - Technikum
          2 miejsce - LO
          3 miejsce – LPB

          LO – LPB   3:0  (15:10, 15:6, 15:11)
          LO – Technikum  0:3  (16:18, 7:15, 15:17)
          LPB – Technikum 0:3 (10:15, 5:15, 9:15)

          Składy drużyn:

          LO – Lasota Weronika 1lo, Górniak Emilia 1lo, Zielińska Kamila 1lo, Choińska Agata 1lo, Cichecka Anna 1lo, Górecka Monika 1lo, Szymańska Karolina 1lo, Orłowska Karolina 1lpa
          LPB– Maćkowska Monika 2lpb, Pęczek Agata 2lpb, Kabala Katarzyna 2lpb, Pakuła Marta 2lpb, Drygaś Justyna 1lpb, Czapnik Iza 1lpb, Paulina Anuszewska
          Technikum – Konarzewska Wioleta 4ta, Pielak Karolina 4ta, Kopczyńska Ewa 4ta, Pęczek Agata 4ta, Pielak Martyna 4ta, Stawikowska Aneta 3ta, Stawikowska Marta 3ta

          PANOWIE
          1 miejsce -  TA
          2 miejsce – LO
          3 miejsce – ZSZ
          4 miejsce – TB

          LO – TB  2:0  (15:5, 15:8)
          TA – ZSZ  2:0  (15:8, 15:10)
          LO – ZSZ  2:1 (15:9, 13:15, 17:15)
          TA – TB  2:0  (15:7, 15:9)
          LO – TA  1:2  (10:15, 15:9, 6:15)
          ZSZ – TB  2:1  (15:7, 11:15, 15:11)

           

          Składy drużyn:
          LO – Kurek Tomasz 2lpb, Borowski Tomasz 2lpb, Uściński Marek 2lpb, Przybylski Radek 2lpb, Kwiatkowski Mikołaj 1lpb, Kołomyjec Oskar 1lpb, Kaczmarski Filip 1lo, Królak Sebastian 1lpb
          TB– Książek Kacper 2tb, Dadacz Adrian 2tb, Anuszewski Łukasz 2tb, Wochnik Damian 2tb, Majos Patryk 2tb, Płaczek Andrzej 3ta, Wanat Kamil 3ta
          TA – Książek Dawid 3tc, Jarmuziewicz Karol 3tc, Baranowski Konrad 3ta, Pawłowski Jakub 3tb, Szymański Krzysztof 3tc, Kierznowski Kamil 3tc, Sosnowski Adam 3tc, Naber Łukasz 4ta
          ZSZ – Rejman Konrad 3c, Pukacz Jarosław 3c, Jaworski Patryk 3c, Olszewski Adrian 3c, Lasek Marcin 3c, Jankowski Bartek 2d, Kuciński Daniel 2d, Staros Mateusz 1c

          zdjęcia


          MISTRZOSTWA TARCZYNA w PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ

          1 miejsce – LO Góra Kalwaria
          2 miejse – Grójec
          3 miejsce – ZSG Góra Kalwaria
          4 miejsce – ZSZ Góra Kalwaria
          5 miejsce – Konstancin Jeziorna
          6 miejsce – Tarczyn

           Konstancin Jeziorna - ZSZ Góra Kalwaria 0:3
          Tarczyn – LO Góra Kalwaria  0:3
          ZSG Góra Kalwaria – Grójec 0:1
          Konstancin Jeziorna – LO Góra Kalwaria  1:2
          ZSG Góra Kalwaria - ZSZ Góra Kalwaria 2:1
          Tarczyn – Grójec  0:3
          ZSG Góra Kalwaria – Konstancin Jeziorna  0:4
          LO Góra Kalwaria – Grójec  0:0
          ZSZ Góra Kalwaria – Tarczyn 0:0
          Konstancin Jeziorna – Grójec 0:2
          ZSG Góra Kalwaria – Tarczyn 3:0
          LO Góra Kalwaria - ZSZ Góra Kalwaria 3:1
          Konstancin Jeziorna – Tarczyn 2:1
          Grójec - ZSZ Góra Kalwaria 2:2
          ZSG Góra Kalwaria – LO Góra Kalwaria  0:4

          Skład zespołu: Krześniak Sebastian, Książek Karol, Jarmuziewicz Karol, Sztrubel Paweł, Basaj Mariusz, Mrówczyński Przemek, Kaczorek Krystian, Jobda Jakub, Kochański Marcin, Nojek Mikołaj, Myszkowski Adam, Kaczmarski Filip, Kołomyjec Oskar.


          MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT w PIASECZNIE - 30.11.2010r.

          1 miejsce - ZS Zalesie Dolne
          2 miejsce - ZSZ Góra Kalwaria
          3 miejsce – LO Piaseczno
          4 miejsce – LO Góra Kalwaria

           

          ZSZ Góra Kalwaria – ZS Zalesie Dolne  38:52
          LO Piaseczno – LO Góra Kalwaria 99:27

          Skład drużyny: Rucka Monika 3tc, Stawikowska Marta 3ta, Stawikowska Aneta 3ta, Pielak Martyna 4 te, Zielińska Paulina 2ta, Orłowska Karolina 1lpa, Zielińska Kamila 1lo, Maćkowska Monika 2lpb, Cichecka Anna 1lo, Drygaś Justyna 1lpb, Obuchowicz Małgorzata 1lo, Szymańska Karolina 1lo, Lasota Weronika 1lo


           MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW w PIASECZNIE - 7.12.2010r.

          1 miejsce – LO Piaseczno
          2 miejsce – LO Góra Kalwaria
          3 miejsce - ZS Zalesie Dolne
          4 miejsce - ZSZ Góra Kalwaria

           LO Piaseczno – LO Góra Kalwaria 89:18
          ZSZ Góra Kalwaria – ZS Zalesie Dolne  31:46

          Skład zespołu: Kołomyjec Oskar 1lo, Mrowiński Przemek 1lo, Krześniak Sebastian 1tb, Sztrubel Paweł 1tb,  Jobda Jakub 1tb,  Baranowski Konrad 3ta, Pawłowski Jakub 3tb, Kuranowski Damian 3tb, Kwiatkowski mikołaj 1lpb, Królak Sebastian 1tb, Kaczmarski Filip 1lo, Myszkowski Adam 1lo

          zdjęcia

           


          MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - PIŁKA KOSZYKOWA w TARCZYNIE - 17.11.2010 dziewczęta

          1 miejsce  - ZSZ GÓRA KALWARIA
          2 miejsce – LO Góra Kalwaria
          3 miejsce – Tarczyn

           ZSZ Góra Kalwaria– Tarczyn  28:9
          Tarczyn – LO Góra Kalwaria  19: 29
          ZSZ Góra Kalwaria– LO Góra Kalwaria 33:13


          MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - PIŁKA KOSZYKOWA w TARCZYNIE - 19.11.2010 chłopcy

          1 miejsce – LO Góra Kalwaria
          2 miejsce  - ZSZ GÓRA KALWARIA
          3 miejsce – Tarczyn
          4 miejsce – Konstancin Jeziorna
          5 miejsce – ZSZ (Gastronomiczna) Góra Kalwaria

           ZSZ Góra Kalwaria – ZSG Góra Kalwaria  16:9
          Tarczyn – LO Góra Kalwaria  7: 8
          ZSZ Góra Kalwaria – Konstancin Jeziorna  24:4
          ZSG Góra Kalwaria – Tarczyn  7:0
          LO Góra Kalwaria – Konstancin Jeziorna  16:6
          ZSZ Góra Kalwaria – Tarczyn 12:6
          Konstancin Jeziorna – ZSG Góra Kalwaria 10:7
          ZSZ Góra Kalwaria – LO Góra Kalwaria 9:12
          Tarczyn – Konstancin Jeziorna  16:10
          LO Góra Kalwaria – ZSG Góra Kalwaria  19:6


          MISTRZOSTWA SZKOŁY w PIŁKĘ KOSZYKOWĄ - 13.10.2010r. 

          PANIE

          1 miejsce – Technikum(Rucka Monika 3tc, Pielak Martyna 4te, Stawikowska Marta 3ta, Stawikowska Aneta 3ta)

          2 miejsce - 1LO: Lasota Weronika, Choińska Agata, Cichecka Anna, Górecka Monika, Gładecka Urszula, Obuchowicz Małgorzata, Zielińska Kamila, Szymańska Karolina

          3 miejsce - 1LPA: Orłowska Karolina, Karwalska Katarzyna, Oliszewska Marta, Rosłaniec Malwina, Czaplińska Agnieszka, Sipak Ola, Wilkowska Joanna

          4 miejsce – 1LPB: Drygaś Justyna, Czapnik Iza, Matysiak Marta, Ogonek Emilia, Joachimowicz Anita 

          5 miejsce 2LPB:Maćkowska Monika, Pęczek Agata, Kobus Aneta

           

          2 LPB – 1LPA  6:26

          Technikum - 1LPB  20;4

          1LO – 2LPB  vo 3:0

          Technikum – 1LPA  34:2

          1LPB – 1LPA  22:14

          1LO – 1LPB 16:14

          1 LO – Technikum  6:39

          PANOWIE

          1 miejsce -  Technikum- Książek Dawid 3tc, Jarmuziewicz Karol 3tc, Dadacz Adrian 2ta, Kierznowski Kamil 3tc, Biały Jakub 2lp, Naber Łukasz 4ta

          2 miejsce Technikum - Osiecki Przemek 1tb, Jabłoński Patryk 1tb, Baranowski Konrad 3ta, Jobda Jakub 1tb, Sztrubel Paweł 1tb, Gwardys Jan 1tb, Krześniak Sebastian 1tb

          3 miejsce – 1liceum: Kaczmarski Filip 1lo, Mrówiński Przemek 1lo, Kołomyjec Oskar 1lo, Basaj Mariusz 1lpb, Fiejka Bartek 1lo, Myszkowski Adam 1lo, Kwiatkowski Mikołaj 1lpb, Fabisiak Patryk 1lo, Choim Maciej 1lo

          4 miejsce - 2LPB: Pieniążkiewicz Bartek, Uściński Marek, Stolarek Konrad, Przybylski Radek, Borowski Tomasz 

          5 miejsce – Technikum: Książek Karol, Stępień Maciej, Anuszewski Łukasz, Czaplarski Łukasz, Mich Piotr

          6 miejsce – ZSZ:Kosiarka Jakub 1c, Rejman Konrad 3c, Staros Mateusz 1c, Kochański Marcin 1c, Pukacz Jarosław 3c

           

          L (Pieniążkiewicz) – L (Kaczmarski)  11:21

          T (Książek K) – T (Osiecki)  8:44

          ZSZ (Kosiarka) – T (Książek D)  8:30

          L (Kaczmarski) - T (Osiecki)  14:11

          L (Kaczmarski) - T (Książek D)  13:19

          L (Pieniążkiewicz) - ZSZ (Kosiarka) 16:12

          L (Pieniążkiewicz) - T (Osiecki) 12: 22

          T (Osiecki) - L (Kaczmarski) 23:22

          T (Książek D) – T (Osiecki)  28:25

          zdjęcia


           

          PIŁKA NOŻNA - MECZE FINAŁOWE w POWIECIE - 20.10.2010r.

           LO Piaseczno – ZSZ Gastronomiczna 1:1

                        Rzuty karne 5:4

          ZSZ BUDOWLANKA – Zalesie Dolne  

                                       7          :            1

           1 miejsce – ZSZ BUDOWLANKA

          2 miejsce – Zalesie Dolne

          3 miejsce – LO Piaseczno

          4 miejsce – ZSZ Gastronomiczna

           

          REPREZENTACJA SZKOŁY:

           Kołomyjec Oskar 1lo
          Mrowiński Przemek 1lo
          Kaczmarski Filip 1lo
          Basaj Mariusz 1lpb
          Skiba Artur 1tb
          Krześniak Sebastian 1tb
          Sztrubel Paweł 1tb
          Jobda Jakub 1tb
          Kochański Marcin 1c
          Książek Kacper 2tb

          Nojek Mikołaj 3tb
          Jarmuziewicz Karol 3tc
          Wrochna Damian  tb
          Książek Dawid 3tc

           


          PIŁKA NOŻNA - MECZE GMINNE - 29.09.2010r.

           

          ZSZ BUDOWLANKA – KONSTANCIN JEZIORNA 3:0

          ZSZ Gastronomiczna – LO Góra Kalwaria 1:1

          ZSZ BUDOWLANKA - LO GÓRA KALWARIA 4:0

          ZSZ Gastronomiczna – Konstancin Jeziorna 2:0

          ZSZ BUDOWLANKA – ZSZ GASTRONOMICZNA 0:0

          Konstancin Jeziorna – LO Góra Kalwaria 2:0

           

          1 miejsce - ZSZ BUDOWLANKA

          2 miejsce - ZSZ Gastronomiczna

          3 miejsce - Konstancin Jeziorna

          4 miejsce - LO Góra Kalwaria

          niedojechała drużyna z Tarczyna

           


           

          MISTRZOSTWA POLSKI

            SZKÓŁ   BUDOWLANYCH

             w TENISIE STOŁOWYM

                  29.09-1.10.2010

           

          DZIEWCZĘTA

          ZSZ GÓRA KALWARIA – ZS nr 3 Chmielnik  4:3

          ZSZ GÓRA KALWARIA – ZS nr 2 Chęciny   4:1

          ZSZ GÓRA KALWARIA – ZS nr 1 Limanowa 4:0

           

          1 miejsce  - ZSZ GÓRA KALWARIA

          2 miejsce – ZS nr 3 Chmielnik

          3 miejsce – ZS nr 2 Chęciny

          4 miejsce – ZS nr 1 Limanowa

           

          Skład drużyny: Pielak Martyna, Stawikowska Marta, Rucka Monika

           

          PANOWIE

          ZSZ GÓRA KALWARIA – ZSZ Kielce 3:4

          ZSZ GÓRA KALWARIA – ZSZ Limanowa 0:4

          ZSZ GÓRA KALWARIA – ZSZ Grudziądz 0:4

          ZSZ GÓRA KALWARIA – ZSZ Chmielnik 4:3

          ZSZ GÓRA KALWARIA – ZSZ Chęciny 4:1

           

          1 miejsce – ZSZ Grudziądz

          2 miejsce – ZSZ Limanowa

          3 miejsce – ZSZ Kielce

          4 miejsce - ZSZ GÓRA KALWARIA

          5 miejsce – ZSZ Chmielnik

          6 miejsce – ZSZ Chęciny

           

          Skład drużyny: Olszewski Adrian, Pukacz Jarosław, Pośnik Piotr

          zdjęcia


          MISTRZOSTWA SZKOŁY w TENISIE STOŁOWYM

          22.09.2010

           

          DZIEWCZĘTA

          1 miejsce – Stawikowska Marta 3ta

          2 miejsce – Rucka Monika 3tc

          3 miejsce – stawikowska Aneta 3ta

           

          PANOWIE

          1 miejsce – Olszewski Adrian 3c

          2 miejsce – Pukacz Jarosław 3c

          3 miejsce - Pośnik Piotr 1lpb

          4 miejsce – Kaftański sebastian

          5-6 miejsce – Jobda Jakub

                                    Książek Dawid

          7-8 miejsce – Kochański Marcin

                                     Przetacki Mateusz

          9-12 miejsce – Uściński Marek

                                       Matulka Rafał

                                       Sztrubel Paweł

                                       Jarmuziewicz Karol

          13-16 miejsce – Książek Karol

            


           

          Biegi przełajowe - Powiatowe

                         w dn. 24.09.2010 r.

          Zajęta pozycja

          Nazwisko i imię

          2 miejsce

          4 miejsce

          9 miejsce 10 miejsce

          15 miejsce

           

          2 miejsce

          12 miejsce

          14 miejsce

          17 miejsce

          18 miejsce

          19 miejsce

          20 miejsce

          25 miejsce

          2 lpb - Pęczek Agata

          1 lo - Szymańska Karolina

          1 lpa - Orłowska Karolina

          2 ta - Urbanowicz Beata

          3 tc -  Rucka Monika

           

          2 tb - Owczarek Rafał

          2 tb - Stępień Maciej

          2 tb – Książek Karol

          2 tb - Matusik Emil

          1 lo - Kaczmarski Filip

          3 ta - Baranowski Konrad

          3 tc - Jarmuziewicz Karol

          1 lpb – Pośnik Piotr

           


          Biegi przełajowe – Etap Gminny

                                w dn. 17.09.2010 r.

           

           

          1 lo – Kaczmarski Filip

                     Szymańska Karolina

          1 lpa – Orłowska Karolina

          1 lpb – Pośnik Piotr

          2 lpb – Pęczek Agata

          2 ta – Urbanowicz Beata

          2 tb – Książek Karol

                      Matusik Emil

                      Stępień Maciej

                      Owczarek Rafał

          3 lpa – Szymański Marcin

          3 ta – Baranowski Konrad

           

           

          1 miejsce

          2 miejsce

          3 miejsce

          3 miejsce

          1 miejsce

          2 miejsce

          2 miejsce

          5 miejsce

          4 miejsce

          1 miejsce

          4 miejsce

          3 miejsce

             


                                                                                                           

          TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

          15.09.2010 r.

           

           

          Technikum

          (Książek)

          Liceum

          Technikum

          (Osiecki)

          Zawodowa

          Technikum

          (Książek)

           

           x

           

              5:6

           

               9:0

           

              1:0

          Liceum

           

           

           

               6:5

           x

           

               2:2

           

              0:5

          Technikum

          (Osiecki)

           

              0:9

           

             2:2

           x

           

             0:3

             V.O

          Zawodowa

           

           

           

              0:1

           

             5:0

           

             3:0

             V.O

           x

           

          Kolejność końcowa: 

          1. Technikum (Książek)

          2. Zasadnicza                                 

          3. Liceum                                    

          4. Technikum (Osiecki)         

                               

              Rozegrano  w sumie 5 meczy,  strzelono 30 bramek (Wrochna Damian 3, Sztrubel Paweł 3, Wrochna Przemek 3, Kołomyjec Oskar 2, Książek Dawid 2, Jobda Jakub 2, Książek Karol 2, Jarmuziewicz Karol 2, Olszewski Adrian 2, Kuciński Daniel 1, Rejman Konrad 1, Kaczorek Krystian 1, Wojciechowski Patryk 1, Przybylski Radek 1, Basaj Mariusz 1, Uśniacki Hubert 1, Durka Jakub 1, Naber Łukasz1.

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Zawodowych im.Marszałka Franciszka Bielińskiego
      • sekretariat@zsz-gk.pl
      • informatyk@zsz-gk.pl
      • tel. (022) 727-32-36, 727-32-39 tel./fax (022) 727-32-74 Internat tel. +48 510 072 677
      • ul. Budowlanych 14 05-530 Góra Kalwaria
      • sekretariat@zsz-gk.pl
      • informatyk@zsz-gk.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych