NAUCZYCIELE KONTRA UCZNIOWIE. ZABAWA NA CAŁEGO.

Puchar siatkarski o Mistrza Internatu przechodzi w ręce wychowawców.

Zwyciężyli 3:0 z wychowankami i to u nich w pokoju internatu przez kolejny rok można będzie podziwiać to trofeum.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom formy a kibicom dziękujemy za gorący doping.

Do zobaczenia za rok na siatkarskim parkiecie !

Turniej Siatkarski o Puchar Przechodni Mistrza Internatu 2017.

14 grudnia godz. 16:30 SG przy ul. Budowlanych 14.

Belfry vs. Wychowankowie internatu.

MISTRZ JEST TYLKO JEDEN !!!

W naszej świetlico-kuchni pojawiły się nowe sprzęty do użytku mieszkańców. Możemy teraz zrobić zapiekankę, pizzę, a nawet upiec ciasto!!! :)))

Musimy zadbać o to aby jak najdłużej one nam służyły. Dziękujemy serdecznie Panu Dyrektorowi za zakupione prezenty i za to że o nas pamięta!!!

Wieczór Pieśni Patriotycznej. Wychowankowie internatu wzięli udział w imprezie zorganizowanej przez uczniów ZSZ im. Marszałka Franciszka Bilińskiego w Górze Kalwarii. To był miło spędzony czas na wspólnym śpiewaniu pieśni.

więcej zdjęc tutaj

tel. 504 00 74 74 - pokój wychowawców w internacie.

Pierwsze wspólne spotkanie integracyjne ... DZIEŃ CHŁOPAKA !!!!

W czwartek 28. 09.2017r. odbył się mecz piłki siatkowej. wspólnie w piłkę zagrali wychowankowie oraz wychowawcy internatu.

Następnie wszyscy udali się na uroczystą kolację i oglądanie  filmu na świetlicy i w internacie.

Pani Kierownik Internatu wszystkim naszym chłopcom złożyła życzenia z okazji "Dnia Chłopaka"!!!

Pierwsze spotkanie samorządu Internatu za nami....

W poniedziałek 11. 09.2017r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Internatu.
        W jej skład weszli:

przewodniczący - Radek Kania

z-ca przewodniczącego - Weronika Marczak

skarbnik - Edgar Kołodziejczyk

Opiekunem samorządu została Barbara Chacińska.

Wybranym gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Z życia naszego internatu (nowe zdjęcia)

4 września od godz.10.00 rozpoczynamy kwaterowanie przyjętych uczniów

do Internatu ZSZ im.Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii.
        Pierwszym posiłkiem będzie obiad.

Z A P R A S Z A M Y

13.06.2017 o godz. 18:00 odbędzie się zakończenie\podsumowanie roku szkolnego

dla mieszkańców internatu, podczas którego zostaną wręczone dyplomy

Turniej TS w internacie - Wychowawcy vs Wychowankowie

Mistrzostwa Internatu w TS

WIGILIA W INTERNACIE

Boże Narodzenie to najpiękniejsze święto spośród wszystkich świąt, szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć, tradycji, pachnące choinką. Spotkanie wigilijne jest także tradycją naszego internatu i stanowi bardzo ważny element wspólnego przebywania ze sobą mieszkańców.

Ta szczególna uroczystość odbyła się w naszym internacie 14 grudnia. Przy biało nakrytym stole spotkali się wychowankowie internatu z wychowawcami, z dyrekcją szkoły oraz z zaproszonymi gośćmi ze starostwa. Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości.

Oczywiście najważniejszym punktem tego wieczoru, było przełamanie się opłatkiem, z nauczycielami, kolegami i koleżankami, oraz złożenie życzeń, przy których polało się trochę łez wzruszenia – ale przecież tak powinno być, bo w końcu opłatek to symbol zgody. Gdy już wszyscy obdarowani zostali dobrocią innych poprzez życzenia, zasiedliśmy do stołów.

Skoro była to Wigilia, nie obyło się również bez kolęd, które rozbrzmiewały w całym internacie. Kiedy skończyliśmy śpiewać, robiliśmy pamiątkowe zdjęcia, by mieć co wspominać w dalszym życiu i by te nasze wspomnienia nadal były tak żywe jak są teraz.

Wigilia w internacie w Górze Kalwarii jest niebywałym wydarzeniem – podniosłą uroczystością, którą wszyscy głęboko przeżywamy.

MISTRZOWIE INTERNATU

zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia

VII Wieczór Pieśni Patriotycznych

W środę dnia 16 listopada o godzinie 18.00 w stołówce internatu szkolnego Zespołu Szkół Zawodowych.

Zaproszeni goście spędzili czas przy pięknych tonach muzyki i strofach niebanalnych wierszy. Na tn Wieczór zostali zaproszeni artyści z okolicznych szkół:

• SP im Kawalerów Orderu Uśmiechu (wystąpiła Kinga Maciąg z kl. V i Aleksandra Sosnowska z kl. VI)
        • Gimnazjum w Górze Kalwarii ( wystąpiła Julia Romaniuk z kl. I )
        • LO im. ks. Zygmunta Sajny w Górze Kalwarii (wystąpiła Wiktoria Łubianka przy akompaniamencie Tadeusza Sasa )

Wystąpili uczniowie i absolwenci Szkoły Muzycznej Orfeusz pod dyrekcją pani Aleksandry Puacz – Markowskiej: Emilia Trochim, Oliwia Cis, Natalia Widłak Maja Olejnik, Jan Wrochna i Małgorzata Charko, zespół wokalny „Orfeusz”  i chór „Grapa Family”.

Wszyscy mieszkańcy internatu uczestniczyli w tej urocystości.

zdjecia w albumie

• tel. (022) 727-32-36, 727-32-39 tel./fax (022) 727-32-74 Internat - 504 00 74 74

• KOSZARY ARCHE HOTEL w Górze Kalwarii.
    • "Co tu się dzieje?"
    • Buduj z Pasją
    • Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym.
    • Uroczysta Wigilia Naszych Kadetów
    • Kadeci LO na strzelnicy w GK