• Wyniki zawodów 2008/09

        • Rok  szkolny 2008/2009 nasza szkoła zakończyła w rywalizacji szkół gminnych na

          2 miejscu, poprawiając o jedną lokatę zmagania z roku poprzedniego.

           

           

          Najaktywniejszymi sportowcami w szkole w roku szkolnym 2008/2009 zostali:

          Marta Stawikowska, Jakub Pawłowski i Karol Jarmuziewicz

           

           

          PIŁKA PLAŻOWA

          7-8.06.2009– Toruń

           

          2 miejsce dziewczęta: Jaskowska Paulina i Stawikowska Marta

          6 miejsce chłopcy: Jarmuziewicz Karol i Baranowski Konrad

           

           
           

          zdjęcia w galerii

           

           

          PIŁKA NOŻNA

          Wyniki klasowego turnieju rozegranego 1.06.2009


          1 miejsce

          2 miejsce

          3 miejsce

          4 miejsce

          6 miejsce

          7 miejsce

          8 miejsce

          1d

          1c

          1TB

          3TB, 2c

          2 LPA

          1 TC

          2 TB

           

          zdj.w galerii



          RINGO

          Wyniki klasowego turnieju rozegranego 1.06.2009 – dziewczęta

           

          1 miejsce

          2 miejsce

          3 miejsce

          III TA, II LP

          I TA

          II TA

           

           

          TENIS STOŁOWY

          Mistrzostwa szkoły

           

          1.    Stawikowska Marta 1ta

          2.    Pielak Martyna 2ta

          3.    Rucka Monika 1tc

           

          1.    Olszewski Adrian 1c

          2.    Pukacz Jarosław 1c

          3.    Wiński Damian 2c

          zdj.w galerii

           

           

           

          TENIS STOŁOWY

          Dziewczęta i chłopcy 1 miejsca w Gminie, 2 miejsca w Powiecie

           

          1.    Stawikowska Marta 1ta

          2.    Pielak Martyna 2ta

          1.    Pukacz Jarosław 1c

          2.    Olszewski Adrian 1c

           

           

          PIŁKA SIATKOWA

          2 miejsce w Gminie - 15 stycznia 2009
           

            1.  Dziedzic Mateusz I TB

            2.  Koćmik Mariusz I TB

            3.  Pawłowski Jakub I TB

            4.  Baranowski Konrad I TA

            5.  Książek Dawid I TC

            6.  Jarmuziewicz Karol I TC

            7.  Szymański MarcinI I LP

            8.  Kacprzak Tomasz IV TB

            9.  Ogonek Piotr IV TB

          10.  Witak Michał IV TB

           

           

           

          PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

          3 miejsce w gminie
           

          1. Santorek Julek
          2. Durka Damian
          3. Pawłowski Jakub I TB
          4. Matusiak Grzegorz
          5. Książek Dawid I TC
          6. Jarmuziewicz Karol I TC
          7. Pośnik Adrian
          8. Baran 2c
          9. Leszczyński 2c
          10. Kapłon
          11. Szymański
          12. Nojek Mikołaj



          PIŁKA RĘCZNA  DZIEWCZĄT

          1 miejsce w Gminie 2 miejsce w Powiecie

                1.        Kopczyńska Ewa 2ta

                2.        Pielak Martyna 2ta

                3.        Rucka Katarzyna 2lpa

                4.        Jaskowska Paulina 2lpa

                5.        Korytek Sylwia 2lpa

                6.        Rafałowicz Paulina 1lpa

                7.        Rucka Monika 1tc

                8.        Osiadacz Agnieszka 1ta

                9.        Stawikowska Aneta 1ta

             10.        Stawikowska Marta 1ta

             11.        Wrochna Patrycja 1ta

             12.        Szwed Kinga

             13.        Giska Aldona

           
           

          zdj.w galerii

           

           

          PIŁKA NOŻNA

          Halowy Turniej Mikołajkowy 6.12.2008

           

          1 miejsce

          2 miejsce

          3 miejsce

          4 miejsce

          5 miejsce

          6 miejsce

          1tc

          2 c

          1 tb

          3 tb

          1 lpa

          1c

           

          PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

          2 miejsce w Gminie

                 1.        Jaskowska Paulina 2lpa

                 2.        Osiadacz Agnieszka 1ta

                 3.        Stawikowska Aneta 1ta

                 4.        Stawikowska Marta 1ta

                 5.        Sztabińska Renata 4ta

                 6.        Szwed Kinga 4ta

                 7.        Luterek Natalia 4ta

                 8.        Konarzewska Wioleta 2ta

                 9.        Kopczyńska Ewa 2ta


           

          zdj.w galerii

           

           

          PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

          2 miejsce  w Gminie

           

             1.        Osiadacz Agnieszka 1ta

             2.        Stawikowska Aneta 1ta

             3.        Stawikowska Marta 1ta

             4.        Szwed Kinga 4ta

             5.        Luterek Natalia 4ta

             6.        Rucka Monika 1tc

             7.        Rucka Katarzyna 2lpa

             8.        Rafałowicz Paulina 1lpa

             9.        Korytek Sylwia 2lpa

           10.        Pielak Martyna 2ta

           11.        Wrochna Patrycja 1ta

           

          PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCY

          3 miejsce w Gminie


                 1.        Pawłowski Jakub

                 2.        Choiński Michał

                 3.        Pukacz Jarosław

                 4.        Ogonek Piotr

                 5.        Dziedzic Mateusz

                 6.        Messerszmidt Tomasz

                 7.        Zając Przemek

                 8.        Klimek Igor

           

          PIŁKA NOŻNA

          3 miejsce w Gminie dn 29.09. i 1.10.2008

                 1.        Durka Tomasz

                 2.        Dziedzic Mateusz

                 3.        Folwarski Damian

                 4.        Grzybowski Kamil

                 5.        Jarmuziewicz Karol

                 6.        Książek Dawid

                 7.        Marczak Patryk

                 8.        Mikulski Maciej

                 9.        Messerszmidt Tomasz

              10.        Naber Łukasz

              11.        Okrasa Patryk

              12.        Olszewski Adrian

              13.        Pawłowski Jakub

              14.        Pyrzanowski Sebastian

              15.        Szymański Marcin

              16.        Urbański Tomasz

              17.        Wiński Damian

           

           

          PIŁKA NOŻNA

          Wyniki klasowego turnieju rozegranego 16.09.2008

          1 miejsce

          2 miejsce

          3 miejsce

          4 miejsce

          5 miejsce

          6 miejsce

          7 miejsce

          8 miejsce

          klasa  I Lpa

          klasa II Tb

          klasa II Lpa

          klasa  I C

          klasa  II C

          klasa III Tb

          klasa I Tb

          klasa III LP

           

           

           

          BIEGI PRZEŁAJOWE

          Gminne 18.09.2008

           

          DZIEWCZĘTA

          CHŁOPCY

          2 MIEJSCE – WIRTEK PAULINA 3 TA

          6 MIEJSCE – KAMIŃSKA MONIKA 3 TA

          9 MIEJSCE – PACHOLSKA DOROTA 1 TB

          12 MIEJSCE – ZBERESZYŃSKA ANNA 3 TA

          5 MIEJSCE – KOZŁOWSKI MIROSŁAW 1 D

          10 MIEJSCE – DZIEDZIC MATEUSZ 1 TB

          11 MIEJSCE – BARANOWSKI KONRAD 1 TA

          12 MIEJSCE – SANTOREK JULEK 2PA

          17 MIEJSCE – SZYMAŃSKI MARCIN 1 LPA

          21 MIEJSCE – KOĆMIK MARIUSZ 1 TB

          22 MIEJSCE – REJMAN KONRAD 2 C

          23 MIEJSCE – KOCHAŃSKI MARCIN 1 C

          24 MIEJSCE – GLINKA PRZEMEK 1 D

          25 MIEJSCE – DUCH KAMIL 1 TB

          26 MIEJSCE – GLINKA RADEK 1 D

          27 MIEJSCE – KOWALSKI PIOTR 1D

           

           

           

           

          Powiatowe 26.09.2008

           

          DZIEWCZĘTA

          CHŁOPCY

          21 MIEJSCE – PACHOLSKA DOROTA 1 TB

          11 MIEJSCE – KOZŁOWSKI MIROSŁAW 1 D

          13 MIEJSCE – BARANOWSKI KONRAD 1 TA

          21 MIEJSCE – DZIEDZIC MATEUSZ 1 TB

           

          zdj.w galerii

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Zawodowych im.Marszałka Franciszka Bielińskiego
      • sekretariat@zsz-gk.pl
      • informatyk@zsz-gk.pl
      • tel. (022) 727-32-36, 727-32-39 tel./fax (022) 727-32-74 Internat - 504 00 74 74
      • ul. Budowlanych 14 05-530 Góra Kalwaria www.zsz-gk.pl sekretariat@zsz-gk.pl
      • uks-budowlani@zsz-gk.pl
  • Galeria zdjęć

    • Mogiła strażników granicznych w Górze Kalwarii.
    • Dzień Chłopaka w Internacie
    • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018-2019
    • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017-18
    • Pożegnanie klas maturalnych, rocznika 2018
    • Buduj z Pasją - Zabrze - Finał
    • KOSZARY ARCHE HOTEL w Górze Kalwarii.
    • "Co tu się dzieje?"
    • Buduj z Pasją
    • Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym.
    • Uroczysta Wigilia Naszych Kadetów
    • Kadeci LO na strzelnicy w GK