• Wyniki zawodów 2009/10

        •  

           

          Podsumowanie Roku Szkolnego 2009/2010

           

                     XII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Piaseczyńskiego – punktacja końcowa

          lp

          Szkoła

          DZIEWCZĘTA

          pkt

          1

          LO Piaseczno

          50

          2

          ZS nr 2 Piaseczno

          36

          3

          ZSZ GÓRA KALWARIA (Budowlanka)

          31

          4

          LO Góra Kalwaria

          24

          5

          ZS Konstancin Jeziorna

          20

          6

          ZSZ Góra Kalwaria (Gastronomiczna)

          16

          7

          ZSRCKU Piaseczno

          11

          8

          ZS Tarczyn

          6

          9

          ZS nr 1 Piaseczno

          5

           

           

           

          lp

          Szkoła

          CHŁOPCY

          pkt

          1

          LO Piaseczno

          54

          2

          ZS nr 2 Piaseczno

          38

          3

          ZSZ GÓRA KALWARIA (Budowlanka)

          29

          4

          ZS Konstancin Jeziorna

          29

          5

          LO Góra Kalwaria

          27

          6

          ZS nr 1 Piaseczno

          25

          7

          ZSZ Góra Kalwaria (Gastronomiczna)

          23

          8

          ZSRCKU Piaseczno

          20

          9

          ZS Tarczyn

          19

           

           

          W Gminie Góra Kalwaria Nasza Szkoła poprawiła pozycję z roku poprzedniego o jedno miejsce i stanęła na samym SZCZYCIE – BRAWO!!!

           

          PUNKTACJA:  1 miejsce – ZSZ Góra Kalwaria (Budowlanka)

                                     2 miejsce – LO Góra Kalwaria

                                     3 miejsce – ZSZ Góra Kalwaria (Gastronomiczna)

           

           

           

          Mistrzostwa szkoły

          - Turniej w piłkę nożną, - Turniej w ringo,  - Mini Mityng Lekkoatletyczny

           

          KLASOWE_MISTRZOSTWA_SZKOLY_W_PILKE_NOZNa.docx

          KLASOWE_ROZGRYWKI_W_RINGO_PARAMI_DZIEWCZaT.docx

          MITING_LEKKOATLETYCZNY.docx

          zdjecia w galerii

           

          Piłka ręczna dziewczęta 1 miejsce w gminie (+ Tarczyn i KJ)

          Stawikowska Marta, Stawikowska Aneta, Rucka Katarzyna, Rucka Monika, Pielak Martyna, Lankiewicz Katarzyna, Kabala Katarzyna, Drygaś Justyna, Maćkowska Monika, Osiadacz Agnieszka;  2 miejsce w powiacie – Stawikowska Marta, Stawikowska Aneta, Rucka Katarzyna, Rucka Monika, Pielak Martyna, Drygaś Justyna, Maćkowska Monika, Czapnik Iza, Zielińska Paulina

           

          Piłka ręczna chłopcy 3 miejsce w gminie (+ Tarczyn i KJ)

          Leszczyński Sebastian, Wiśniak Daniel, Bojanowicz Bartłomiej, Wiński Damian, Skrobisz Grzegorz, Książek Dawid, Jarmuziewicz Karol, Baranowski Konrad, Durka Tomasz, Siek Grzegorz, Staniszewski Mariusz

           

           

           

           

          Piłka siatkowa dziewczęta 2 miejsce w gminie

          Czapnik Iza, Drygaś Justyna, Kabala Katarzyna, Maćkowska Monika, Osiadacz Agnieszka, Zielińska Paulina, Kopczyńska Ewa, Konarzewska Wioleta,Wójcicka Marlena

           

          Piłka siatkowa chłopcy 1 miejsce w gminie, 2 miejsce w powiacie

          Baranowski Konrad, Jarmuziewicz Karol, Molak Karol, Pawłowski Jakub, Szymański Marcin, Zając Przemysław, Jankowski, Klimek Igor

          zdjęcia

           

          Mistrzostwa Szkół Budowlanych Halowy turniej w piłkę nożną Kielce - 5 miejsce

          Leszczyński Sebastian, Kucharski Andrzej, Książek Krystian, Durka Tomasz, Jarmuziewicz Karol, Kaczorek Krystian, Mikulski Maciej, Nojek Mikołaj, Okrasa Patryk, Szymański Marcin, Wiński Damian

           

          Tenis stołowy mistrzostwa szkoły

          Stawikowska Marta 2ta

          Stawikowska Aneta 2ta

          Rucka Monika 2tc

          Olszewski Adrian 2c

          Wiński Damian 3c

          Pukacz Jarosław 2c

           

          Mistrzostwa Szkół Budowlanych w piłkę siatkową dziewczęta w Iławie – 4 miejsce

          Stawikowska Martyna, Stawikowska Aneta, Osiadacz Agnieszka, Zielińska Paulina, Jaskowska Paulina, Konarzewska Wioleta,

          Maćkowska Monika

           

          Mistrzostwa Szkół Budowlanych w piłkę siatkową chłopcy w Iławie

          Baranowski Konrad, Jarmuziewicz Karol, Zając Przemysław, Książek Dawid, Pawłowski Jakub, Klimek Igor, Jankowski , Szynański Marcin, Klimek Igor

           

          Tenis stołowy dziewczęta 1 miejsce w gminie

          Stawikowska Marta, Stawikowska Aneta; 2 miejsce w powiacie – Stawikowska Marta, Pielak Martyna

           

          Tenis stołowy chłopcy 1 miejsce w gminie

          Olszewski Adrian, Pukacz Jarosław, Wiński Damian;

          2 miejsce w powiacie – Olszewski Adrian, Pukacz Jarosław, Wiński Damian

           

          Piłka koszykowa dziewczęta 2 miejsce w gminie

          Stawikowska Marta, Stawikowska Aneta, Osiadacz Agnieszka, Rucka Katarzyna, Rucka Monika, Zielińska Paulina, Urbanowicz Beata, Wiśniak Marta, Kabala Katarzyna, Maćkowska Monika, Pielak Martyna, Drygaś Justyna

          zdjęcia

           

          Piłka koszykowa chłopcy 3 miejsce w gminie

          Pawłowski Jakub, Baranowski Konrad, Choiński Michał, Durka Tomasz, Książek Dawid, Leszczyński Rafał, Pukacz Jarosław, Wiński Damian, Zając Przemysław, Meserschmit Tomasz

          zdjęcia

           

           

          Piłka koszykowa - mistrzostwa szkoły

          22.10.2009

           

          DZIEWCZĘTA

           

           

          1 - miejsce

          5. Rucka Katarzyna 3 LPa, Pielak Martyna 3TA, Rucka Monika 2TC

          2 - miejsce

          1.  Drygaś Justyna 1 LPb, Czapnik Iza 1 LPb, Kabala Katarzyna 1 LPb

          3 - miejsce

          3. Stawikowska Aneta 2TA, Stawikowska Marta 2ta, Osiadacz Agnieszka 2TA

          4 - miejsce

          4. Zielińska Paulina 1TA, Wiśniak Marta 1TA, Urbanowicz Beata 1TA, Urbańska Magdalena 1TA

          5 - miejsce

          2.  Borowska Sylwia  1 LPb, Maćkowska Monika  1 LPb, Pakuła Marta  1 LPb

          CHŁOPCY

          1 - miejsce

          6.  Choiński Michał 2 LPa, Kuranowski Damian 2TB, Pawłowski Jakub 2TB, Przygodzki Bartek 2TB

          2 - miejsce

          4. Bojanowicz Bartek 3 LPa, Klimek Igor 3 LPa, Molak Karol 3 LPa

          3 - miejsce

          2. Jarmuziewicz Karol 2TC, Książek Dawid 2TC, Dadacz Adrian 2TC, Biały Kuba  2TC

          4 - miejsce

          9. Wiśniak Daniel 4TB, Faderewski Maciej 4TB, Jastrzębowski Karol 4TB

          5 - miejsce

          3. Biały Maciek 3 LPa, Cichocki Adrian 3 LPa, Kurek Tomasz 1 LPb

          6 - miejsce

          7. Baranowski Konrad 2TA, Jobda Jakub 1TB, Kaftański Sebastian 1TB

          7 - miejsce

          5. Naber Łukasz 3TA, Skrobisz Grzegorz 3TA, Mikulski Maciek 3 LPa

          8 - miejsce

          1. Marczak Patryk 2 LPa, Santorek Julek 2 LPa, Szymański Marcin 2 LPa

          9 – miejsce

          13. Owczarek Rafał 1TB, Anuszewski Łukasz 1TB, Stępień Maciej 1TB, Matusiak Emil 1TB

          10 - miejsce

          11. Krzaczkowski Mateusz 4TB, Staniszewski Mariusz 4TB, Siek Grzegorz 4 TB, Czułba Mariusz 4TB

          12. Płaczek Andrzej 2TA, Tłuchowski Marcin 2tea, Wanat Kamil 2TA

          14. Pieniążkiewicz Bartek 1 LPb, Przybylski Radosław 1 LPb, Stolarek Konrad 1 LPb

          15. Zieliński Piotr 1 LPb, Matulka Rafał 1 LPb, Durka Jakub 1 LPb

           

          8.  vo

           

          10. vo

          poza konkursem

          16. Sobieraj Robert – nauczyciel przedmiotów informatycznych

               Sosnowski Robert – nauczyciel w-f

               Matulka Grzegorz - absolwent

           

           

           

           

           

          Piłka nożna  - 3 miejsce w Gminie

           

           

           

           

           

          28.09.2009 – ZSZ – ZSZ (gastronomiczna)

           

           

          1 : 1

          30.09.2009 – ZSZ – LO

          1 : 3

          2.10.2009 – LO – ZSZ (gastronomiczna)

          1 : 2

           

           

           

           

           

          BIEGI PRZEŁAJOWE (GMINNE)

           

           

          dn. 16.09.2009

           

          DZIEWCZĘTA

           

           

          1 miejsce

          4 miejsce

          8 miejsce

          9 miejsce

          10 miejsce

          14 miejsce

          15 miejsce

          Pęczek Agata 1lpb

          Urbanowicz Beata 1ta

          Zielińska Paulina 1ta

          Kabala Katarzyna 1lpb

          Drygaś Justyna 1lpb

          Stawikowska Aneta 2ta

          Pacholska Dorota 2tb

          CHŁOPCY

          2 miejsce

          6 miejsce

          7 miejsce

          9 miejsce

          11 miejsce

          12 miejsce

          14 miejsce

          15 miejsce

          20 miejsce

          21 miejsce

          23 miejsce

          24 miejsce

          Owczarek Rafał 1ta

          Stępień Maciej 1ta

          Kurek Tomasz 1lpb

          Jarmuziewicz Karol 2tc

          Baranowski Konrad 2ta

          Kaftański Sebastian 1tb

          Kochański Marcin 1c

          Uściński Marek 1lpb

          Koćmik Mariusz 2tb

          Kaczorek Krystian 1c

          Szymański Marcin 2lpa

          Książek Dawid 2tc

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Zawodowych im.Marszałka Franciszka Bielińskiego
      • sekretariat@zsz-gk.pl
      • informatyk@zsz-gk.pl
      • tel. (022) 727-32-36, 727-32-39 tel./fax (022) 727-32-74 Internat - 504 00 74 74
      • ul. Budowlanych 14 05-530 Góra Kalwaria www.zsz-gk.pl sekretariat@zsz-gk.pl
      • uks-budowlani@zsz-gk.pl
  • Galeria zdjęć

    • Mogiła strażników granicznych w Górze Kalwarii.
    • Dzień Chłopaka w Internacie
    • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018-2019
    • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017-18
    • Pożegnanie klas maturalnych, rocznika 2018
    • Buduj z Pasją - Zabrze - Finał
    • KOSZARY ARCHE HOTEL w Górze Kalwarii.
    • "Co tu się dzieje?"
    • Buduj z Pasją
    • Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym.
    • Uroczysta Wigilia Naszych Kadetów
    • Kadeci LO na strzelnicy w GK