• Wyniki zawodów 2011/12

        • Piłka Koszykowa Dziewcząt

          08. 11. 2011 r. Tarczyn

           

          Wyniki meczów:

          ZSZ GK (Budowlanka) –ZSZ GK (Gastronomiczna)  24 : 2

          LO Tarczyn – LO GK   8  :  21

          ZSZ GK (Gastronomiczna) – LO GK   7: 27

          ZSZ GK (Budowlanka) – LO Tarczyn   23  :   4

          LO Tarczyn - ZSZ GK (Gastronomiczna)  15  :  9

          LO GK - ZSZ GK (Budowlanka)   18  :  37

           

          Kolejność końcowa:

          1 miejsce - ZSZ GK (Budowlanka)

          2 miejsce – LO GK

          3 miejsce – LO Tarczyn

          4 miejsce - ZSZ GK (Gastronomiczna)

           

          Reprezentacja Szkoły:

          1.               Maćkowska Monika

          2.               Orłowska Karolina

          3.               Katarzyna Karwalska

          4.               Marta Oliszewska

          5.               Sławecka Natalia

          6.               Dejer Aleksandra

          7.               Kaniewska Karolina

          8.               Rucka Monika

          9.               Stawikowska Marta

          10.          Stawikowska Aneta

          11.          Zielińska Paulina


           

           

          MISTRZOSTWA  SZKOŁY  DZIEWCZĄT

          w Piłkę Koszykową  11.10.2011r.

           

           

          Wyniki meczów

          (1-2)  - 34:2 (14:0)

          1.Maćkowska Monika 3lp, Orłowska Karolina 2lp, Katarzyna Karwalska 2lp, Kamińska Aneta 3lp, Marta Oliszewska 2lp

          2. Sławecka Natalia 1lo, Świerczewska Paulina 1lo, Dudzicka Sylwia 1lo, Dejer Aleksandra 1lo, Aleksandra Kozłowska 1lo, Obrębska Natalia 1lo, Kaniewska Karolina 1lo

           

          (3-4) – 16:48 (8:22)

          3.Zielińska Kamila 2lo, Obuchowicz Małgorzata 2lo, Cichecka Anna 2lo, Lasota Weronika 2lo, Gładecka Urszula 2lo

          4.Rucka Monika 4tc, Stawikowska Marta 4ta, Stawikowska Aneta 4ta, Zielińska Paulina 3ta

           

          (1-3) – 24:25 (14:10)

          1.Maćkowska Monika 3lp, Orłowska Karolina 2lp, Katarzyna Karwalska 2lp, Kamińska Aneta 3lp, Marta Oliszewska 2lp

          3.Zielińska Kamila 2lo, Obuchowicz Małgorzata 2lo, Cichecka Anna 2lo, Lasota Weronika 2lo, Gładecka Urszula 2lo

           

          (2-4) – 5:64 (4:22)

          2.Sławecka Natalia 1lo, Świerczewska Paulina 1lo, Dudzicka Sylwia 1lo, Obrębska Natalia 1lo, Kaniewska Karolina 1lo

          4.Rucka Monika 4tc, Stawikowska Marta 4ta, Stawikowska Aneta 4ta, Zielińska Paulina 3ta

           

          (1-4) – 24:33 (10:21)

          1.Maćkowska Monika 3lp, Orłowska Karolina 2lp, Katarzyna Karwalska 2lp, Kamińska Aneta 3lp, Marta Oliszewska 2lp

          4.Rucka Monika 4tc, Stawikowska Marta 4ta, Stawikowska Aneta 4ta, Zielińska Paulina 3ta

           

          (2-3) – 12:79 (4:38)

          2.Sławecka Natalia 1lo, Świerczewska Paulina 1lo, Aleksandra Kozłowska 1lo, Obrębska Natalia 1lo, Kaniewska Karolina 1lo

          3.Zielińska Kamila 2lo, Obuchowicz Małgorzata 2lo, Szymańska Karolina 2lo, Cichecka Anna 2lo,  Gładecka Urszula 2lo

           

          Kolejność końcowa

          1 miejsce- Rucka Monika 4tc, Stawikowska Marta 4ta, Stawikowska Aneta 4ta, Zielińska Paulina 3ta

          2 miejsce- Zielińska Kamila 2lo, Obuchowicz Małgorzata 2lo, Szymańska Karolina 2lo, Cichecka Anna 2lo,  Gładecka Urszula 2lo, Lasota Weronika 2lo

          3 miejsce- Maćkowska Monika 3lp, Orłowska Karolina 2lp, Katarzyna Karwalska 2lp, Kamińska Aneta 3lp, Marta Oliszewska 2lp

          4 miejsce - Sławecka Natalia 1lo, Świerczewska Paulina 1lo, Aleksandra Kozłowska 1lo, Obrębska Natalia 1lo, Kaniewska Karolina 1lo, Dudzicka Sylwia 1lo, Dejer Aleksandra 1lo

           

                                                                                                                                                  Danuta Basa

          Robert Sosnowski


           

          POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

          23.09.2011r.

          Wyniki

           

          DZIEWCZĘTA

          1. Pęczek Agata 3lpb – 3 miejsce (1 miejsce w kat. wiek)
          2. Cichecka Anna 2lo – 5 miejsce (3 miejsce w kat. wiek.)
          3. Górniak Emilia 2lo – 9 miejsce (6 miejsce w kat. wiek.)
          4. Orłowska Karolina 2lp – 13 miejsce (9 miejsce w kat.wiek.)

           

          CHŁOPCY

          1. Owczarek Rafał 3ta – 2 miejsce
          2. Stępień Maciej 3ta – 9 miejsce (5 miejsce w kat. wiek)
          3. Kaczmarski Filip 2lo – 15 miejsce (9 miejsce w kat. wiek.)
          4. Książek Kacper 3tb – 17 miejsce (9 miejsce w kat. wiek.)
          5. Wirtek Kamil 1lo – 16 miejsce (10 miejsce w kat. wiek.)

           

           

          W zawodach uczestniczyło 15 dziewczyn i 23 chłopców.


          GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

          Wyniki

           

          DZIEWCZĘTA

          1.     Pęczek Agata 3lpb – 1 miejsce

          2.     Górniak Emilia 2lo – 4 miejsce

          3.     Orłowska Karolina 2lp – 3 miejsce

          4.     Kalinowska Klaudia 1lo – 5 miejsce

          5.     Świerczewska Paulina 1lo – 6 miejsce

          6.     Cichecka Anna 2lo – 2 miejsce

           

          CHŁOPCY

          1.     Owczarek Rafał 3ta – 1 miejsce

          2.     Stępień Maciej 3ta – 4 miejsce

          3.     Uściński Marek 3lpb – 7 miejsce

          4.     Kaczmarski Filip 2lo – 1 miejsce

          5.     Molewski Dariusz 1t – 7 miejsce

          6.     Książek Kacper 3tb – 5 miejsce

          7.     Baranowski Konrad 4ta – 8 miejsce

          8.     Wirtek Kamil 1lo – 2 miejsce

          9.     Wąszewski Przemysław 1lo – 7 miejsce

          1     Jaskółowski Mateusz 1lo – 7 miejsce

          1     Cybulski Dominik 1lo – 7 miejsce

           

          W zawodach uczestniczyło 14 dziewczyn i 25 chłopców.

          Do etapu powiatowego zakwalifikowały się osoby do 5 miejsca.

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Zawodowych im.Marszałka Franciszka Bielińskiego
      • sekretariat@zsz-gk.pl
      • informatyk@zsz-gk.pl
      • tel. (022) 727-32-36, 727-32-39 tel./fax (022) 727-32-74 Internat - 504 00 74 74
      • ul. Budowlanych 14 05-530 Góra Kalwaria www.zsz-gk.pl sekretariat@zsz-gk.pl
      • uks-budowlani@zsz-gk.pl
  • Galeria zdjęć

    • Mogiła strażników granicznych w Górze Kalwarii.
    • Dzień Chłopaka w Internacie
    • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018-2019
    • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017-18
    • Pożegnanie klas maturalnych, rocznika 2018
    • Buduj z Pasją - Zabrze - Finał
    • KOSZARY ARCHE HOTEL w Górze Kalwarii.
    • "Co tu się dzieje?"
    • Buduj z Pasją
    • Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym.
    • Uroczysta Wigilia Naszych Kadetów
    • Kadeci LO na strzelnicy w GK