•

___________________________________________________________________________________________

Reaktywowany UKS Budowlani obchodzi 6 miesiąc swojej działalności.

Cel jest niezmienny: promocja sportu i zdrowego trybu życia.

Do wspólnych treningów ZAPRASZAMY młodzież powyżej 14 roku życia, absolwentów szkoły oraz osoby dorosłe.

Już w najbliższy weekend Góra Kalwaria będzie gościć 16 siatkarskich drużyn, które powalczą o Puchar Burmistrza.

Serdecznie zapraszamy na to wspaniałe sportowe widowisko do hali sportowej

przy ul. Białka. Będzie sie działo !

Decyzją Zarządu składka miesięczna członka zwyczajnego dla młodzieży i dorosłych wynosi:

- uczniowie szkoły ZSZ im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii - zwolnieni;

- uczniowie klas 8 szkoły podstawowej (zaliczani są do uczniów szkoły ZSZ im. M.F. Bielińskiego) - zwolnieni;

- uczniowie innych szkół i pozostali członkowie klubu - 50 zł/ miesięcznie, płatne transzami w 3 terminach lub jednorazowo: do 15 stycznia za 3 miesiące; do 15 kwietnia za 3 miesiące; do 15 września za 4 miesiące na konto bankowe UKS „Budowlani” Góra Kalwaria:

11 8003 0003 2001 0010 4711 0001   w tytule wpłaty nazwa sekcji.

Regulamin XII Turnieju w Piłce Siatkowej Mężczyzn w Górze Kalwarii

Przebieg i wyniki głosowań Walnego Zebrania UKS „Budowlani” Góra Kalwaria

W dniu 8 marca 2023 w budynku ZSZ przy ul. Budowlanych 14 odbyło się Walne Zebranie UKS Budowlani w którym wzięło udział 24 zawodników oraz sympatyków klubu.

Spotkanie rozpoczął Pan Prezes Henryk Chromiński, który wyjaśnił w jakich okolicznościach stowarzyszenie zawiesiło swoją i działalność i z jakich powodów zarząd  podaje się do dymisji.

Następnie przedstawił prezentację podsumowującą 12 lat kierowanym przez siebie Stowarzyszeniem. Nawiązał do długoletniej historii UKS-u sięgającej okresem przed reaktywacją 12 lat temu oraz wskazał na cele powołania Stowarzyszenia i to jak były realizowane.

Po rzeczowej dyskusji przyszedł czas na głosowanie w sprawach kluczowych dla UKS.

Po wyłonieniu kandydatów w głosowaniach jawnych wybrano nowe władze Uczniowskiego Klubu Sportowego „Budowlani” Góra Kalwaria.

Nowy zarząd jest następujący:

• Robert SobierajPrezes Zarządu
          • Robert SosnowskiWiceprezes Zarządu
          • Paulina DrozdSekretarz Zarządu

Członkowie zarządu:

• Mariusz KunkaCzłonek Zarządu
          • Tomasz WalkiewiczCzłonek Zarządu

Komisja Rewizyjna:

• Elżbieta SmereczyńskaPrzewodniczący Komisji Rewizyjnej
          • Henryk ChromińskiCzłonek Komisji Rewizyjnej
          • Michał KozłowskiCzłonek Komisji Rewizyjnej

Nowo powołany zarząd na wstępie swojego wystąpienia rozpoczął od  podziękowań za poświęcenie i zaangażowanie Panu Prezesowi Henrykowi Chromińskiemu, który jako doskonały menedżer i prawdziwy lider wniósł nieoceniony wkład w rozwój UKS „Budowlani” Góra Kalwaria.

Następnie nowy zarząd przedstawił koncepcje funkcjonowania klubu oraz jego sekcji

• piłki koszykowej,
          • piłki siatkowej
          • tenisa stołowego.

Główne cele w najbliższym czasie to kontynuacja współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii i oraz szkolenie młodzieży i dorosłych.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w Walnym Zebraniu , dziękujemy za każdą wyrażona opinię, sugestię, za czynny udział.

Każdy Państwa głos, będzie wzięty pod uwagę na najbliższym zebraniu Zarządu.

Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „Budowlani” Góra Kalwaria

Szczegóły wkrótce...

Z dniem dzisiejszym tj. 30.09.2021 UKS "Budowlani" Góra Kalwaria

decyzją zarządu klubu zawiesza swoją działalność.

Coś się kończy, coś zaczyna...po ostatniej reaktywacji mineło ponad 10 lat, które były wspaniałą sportową przygodą. Podziękowania dla wszystkich, którzy byli z nami, wspierali nas, trenowali z nami oraz zawsze godnie i z sukcesami reprezentowali na turniejach.

Życzymy wszystkim samych sukcesów w dalszej drodze!